AALUX REHVID ostutingimused

 

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

 

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna www.aalux.ee (edaspidi Aaluxi e-pood) omanik Aalux Trading OÜ vahel Aaluxi e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Aaluxi e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 Aalux Trading OÜ on õigustatud Aaluxi e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.aalux.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.aalux.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Aalux e-poe vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

 

2. Hinnad

 

2.1 Aaluxi e-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

2.2 Aaluxi e-poes müüdavate toodete hinnad ja tooted võivad erineda teistest Aalux Trading OÜ rehvikeskustes müüdavate toodete hindadest ja toodetest.

2.3 Aaluxi e-pood jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui klient edastas oma tellimuse enne hinna muutumist, siis kehtib kliendile hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

 

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

 

3.1 Tellija ostukorv luuakse siis kui klient klikib lingile „Telli toode”.

3.2 Ostukorvis olevate toodete kogust saab muuta, muutes kogust, kas siis koguse juurde lisamiseks või eemaldamiseks. Koguse muutmiseks vajuta vastavalt vajadusele linki „Muuda/eemalda”. Järgmiseks valige kauba kättetoimetamise viis ja täitke ära kontaktandmete väli, seejärel klikake linki „Esita tellimus”. Teid suunatakse edasi makseviisivaliku lehele.

3.3 Kasutades Lyoness Cashback kaarti tellimuse vormistamisel, kirjutage info lahtrisse cashback kaardi number. Lyoness Cashback 4% kehtib rehvidele ja velgedele juhul kui need on ostetud Aaluxi e-poe kodulehelt või rehvikeskusest kohapealt, toodete hinnaaluseks on võetud Aaluxi e-poe hinnakiri. Teenuse hüved on 6%.

 

4. Toodete eest tasumine

 

4.1 Makse sooritamiseks valige endale tellimuse sooritamiseks sobiv makseviis.

4.2 Toodete eest saab tasuda:

a) Internetipanga lingiga: Swedbank AS, AS SEB Pank, Coop Pank AS ,Luminor Bank AS ja AS LHV Pank;

b) Arvega, kasutades linki maksa hiljem, sellisel juhul saadetakse Teile tellimuse kinnitus e-mailile;

c) Järelmaksuga  Liisijärelmaks(Holm Bank)  või ESTO Järelmaks;

d) Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard, Maestro)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks EveryPay-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib EveryPay tehingu kliendi pangas.

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

4.3 Teie tellimus tühistatakse automaatselt juhul, kui Te ei ole 3 tööpäeva jooksul ostusummat tasunud.
4.4. Tellimus vormistatakse  100%-se ettemakse puhul 1-3 tööpäeva jooksul ja tarnitakse vastavalt rehvilao asukohale 2-14 tööpäeva jooksul.

 

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1 Tellimuse kättesaamise viisid on järgnevad:

a) kulleriteenus, mille hind üle Eesti on 8.60 eur;

b) tulen ise järele Viljandi,  Paala tee 52a, tasuta;

c) tulen ise järele Viljandi, Riia mnt 54c, tasuta;

d) tulen ise järele Tartu, Võru mnt 53, tasuta;

f) tulen ise järele Tallinn Peterburi tee 1a, tasuta.

5.2 Sooritades ostu, mille maksumus ületab 150 eurot, on toote kohaletoimetamine üle Eesti kliendile kulleriga tasuta.

5.3 Palun kontrollige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Aalux e-pood ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

 

6.1 Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Aaluxi e-posti aadressile info@aalux.ee või klienditeenindus@aalux.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga.

6.2 Kliendil on õigus Aaluxi e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud.

6.3 Kliendi poolt Aaluxi e-poodi tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud ning velgedele ei tohi olla monteeritud rehve).

6.4 Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tarnitule või e-poes eksponeeritule, vahetatakse tasuta kaup ringi õige toote vastu või võimaldatakse kliendil vahetada tellitud toode uue samaväärse toote vastu.

6.5 Kauba tagastamise korral kantakse tellimuse eest tasutud summa teie poolt näidatud pangakontole  hiljemalt 7 tööpäeva jooksul arvates tagastatud toote vastuvõtmisest Aalux Trading OÜ poolt ja tagastus kulude katteks esitatud arve tasumist.

6.6 Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud. Välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vasta tellitule. Kaup tuleb tagastada Aalux rehvide esindustesse Viljandi, Riia mnt 54c või Tallinn Peterburi tee 1a või meie poolt eelnevalt kokkulepitud ja saadetud kullerile.

6.7 Taganemisõigust ei kohaldata või kui ei ole kokkulepitud teisiti.

    a) Tootel puudub kaubanduslik pakend  või on rikutud.

    b) Kaubaks on sellise asja üleandmine, mis oma olemuse tõttu segatakse või ühendatakse pärast üleandmist muu asjaga selliselt, et neid ei saa enam teineteisest eraldada.   

    c) Toode on kasutatud.

    d) Kui velgedele on monteeritud ja demonteeritud rehvid. Velgede sobivust kontrollida enne montaasi tegemist.

    e) Kui rehvid on velgedele paigaldatud ja demonteeritud. Veenduge et rehvi mõõdud on õiged enne monteerimist.

    f) Juhul kui kaup on tellitud kliendile eraldi arvestades tema erilisi vajadusi

7. Muud tingimused

 

7.1 Kõiki Aaluxi e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus Aaluxi e-poele teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka Aaluxi e-poel puudub neile juurdepääs.

7.2 Kliendi ja Müüja vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

7.3 Ostutingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.

7.4 Aaluxi e-poes olevad toote pildid on illustreeriva tähendusega.

7.5 Toote infot kontrollitakse ja täiendatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud. Soovitame enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie infotelefonil +372 56 475 342.

7.6 Aaluxi e-pood jätab endale õiguse loobuda tehingust kui tootega on juhtunud näiteks mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 100 eurot maksev autorehv on järsku müügis 10 euroga on tegemist ilmselgelt veaga). Sellest tulenevalt eeldame, et klient mõistab, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele. Kui teie märkasite ebatäpsust toote kirjelduse või kujutise osas, siis palume teatada sellest meile e-posti või telefoni teel.